BEZPŁATNE LAPTOPY DLA UCZNIÓW - PROJEKT MINISTERSTWA CYFRYZACJI

Dowiedz się więcej... kliknij w obrazek

ULOTKA INFORMACYJNA - GIMNASTYKA KOREKCYJNA

KATOWICKA KARTA MIESZKAŃCA

 

PODRĘCZNIKI DO RELIGII

 

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024 - 04 IX 2023

KLASY I - III godz. 11.00

KLASY IV - VIII godz. 9.00

Oddziały przedszkolne 01 IX 2023

Zebranie z rodzicami 30 VIII 2023 godz. 17.00

PODZIĘKOWANIE DLA WOLONTARIUSZY

BEZPIECZNE WAKACJE 2023

 „Bezpieczne wakacje 2023” – za kilka dni nadejdą upragnione wakacje!!!
Ważne żeby czas odpoczynku, braku obowiązków, nie zwolnił z dbania o swoje bezpieczeństwo. Nie jest ważne gdzie będziecie spędzać ten czas – w górach czy nad morzem, w parku czy nad jeziorem, w mieście czy w lesie, aktywnie czy leniwie, na obozie czy na koloniach – pamiętajcie, że najważniejsze jest to, żebyście wypoczęli i żeby Wasze wakacje były bezpieczne!

#pssekatowice #bepiecznewakacje 

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

KONKURS "SZKOLNA AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA"

Jak wiadomo, uczniowie naszej szkoły mają w sobie ducha sportu i lubią spędzać aktywnie czas, dlatego też bierzemy udział w konkursie „Szkolna aktywność fizyczna” organizowanym przez Śląskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego oraz Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach.
Zapraszamy do obejrzenia dwóch filmików konkursowych, na których prezentujemy aktywne przerwy oraz ciekawe ćwiczenia śródlekcyjne. Zapraszamy do oglądania.

 

KONSULTACJE 15-16 MAJA

Zapraszamy Państwa serdecznie na konsultacje z nauczycielami, które odbędą się w dniach 15 i 16 maja 2023 r. według poniższego harmonogramu.

Harmonogram konsultacji... pobierz.

ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA

Z okazji Święta Konstytucji 3 Maja w naszej szkole 26 kwietnia 2023r. odbył się "Obiad czwartkowy". Król zaprosił gości do Zamku Królewskiego, do którego prowadziły specjalne drogowskazy. Można było zapoznać się też z przepisami na dania królewskiego kucharza Pawła Tremo. Przy bogato zastawionym królewskim stole zasiedli znamienici goście. Rozmowy dotyczyły literatury, sztuki i polityki. Była to ciekawa lekcja historii.

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

Rekrutacja uzupełniająca do klasy I trwa do 19 maja 2023r. Zgłoszenia kandydatów z obwodu oraz spoza obwodu odbywają się elektronicznie https://rekrutacje-katowice.pzo.edu.pl

DZIEŃ BEZ KOMPUTERA