POGRZEB

Informujemy, że pogrzeb Ś.P. Pani Małgorzaty Wolniewicz – Walas oraz jej małżonka Ś.P. Pana Jerzego Walasa odbędzie się w sobotę, 18 grudnia o godz. 11.00 w Kościele p.w. św. Antoniego z Padwy w Katowicach – Dąbrówce Małej (Aleja Niepodległości 4).

Ze względów na ograniczenia epidemiczne do środka świątyni będzie mogło wejść 90 osób najbliższej Rodziny Zmarłych. Osoby przebywające przed Kościołem proszone są o zachowanie reżimu sanitarnego, w tym stosowanie maseczek.

POŻEGNANIE...

Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było”.

Z ogromnym żalem i bólem przyjęliśmy wiadomość, że odeszła nasza Małgosia.
Małgorzata Wolniewicz-Walas, nasza Pani z matematyki, nasza  zawsze pomocna i życzliwa, pełna serdeczności dobra dusza.
Skromna, wyjątkowo ciepła w kontaktach, budząca zaufanie i szacunek otoczenia. Prawdziwa nauczycielka z powołania, bezgranicznie oddana dzieciom i młodzieży, swojej pracy pedagogicznej.
Wspaniała Koleżanka i Przyjaciółka…po prostu…dobry człowiek…
Trudno pogodzić się z tak wielką stratą.
Na zawsze pozostanie w naszych sercach, otulona czułością, wdzięcznością, pamięcią i tęsknotą.
Składamy najgłębsze wyrazy współczucia i wsparcia Synowi i całej Rodzinie.

Społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 13 w Katowicach