REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH 2021/2022

Od 17 maja 2021 r. rusza elektroniczna rekrutacja do szkół  ponadpodstawowych na platformie firmy Vulcan na stronie: https://slaskie.edu.com.pl/kandydat/app/
 
13 maja 2021 r. o godz. 17.00 firma Vulcan zaprasza na bezpłatną transmisję online, na której zaprezentuje etapy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w oparciu o system Nabory VULCAN. Podczas prezentacji zostanie przedstawiony kandydatom tegoroczny harmonogram naboru, omówione dokumenty, które należy dostarczyć do szkół. Dodatkowo kandydaci będą mogli przejść przez proces wyboru placówek i podpisywania elektronicznego wniosku.
 
Do tegorocznego wydarzenia będzie można dołączyć zarówno na kanale Vulcana na YouTube, jak i na Facebooku. Po zakończeniu transmisji nagrania zostaną zapisane i udostępnione na wyżej wymienionych portalach.