KOMUNIKAT

Szanowni Rodzice/ Opiekunowie dzieci przedszkolnych!

W związku z komunikatem Prezesa Rady Ministrów ogłoszonym w dniu dzisiejszym, 25 marca 2021r. na konferencji prasowej, a dotyczącym podjęcia dalszych działań profilaktycznych, w zakresie zagrożenia zakażenia korona wirusem, informuję, że od dnia 27 marca do dnia 9 kwietnia 2021 roku zostają zamknięte przedszkola. W przedszkolach zostaną zorganizowane zajęcia opiekuńczo – wychowawcze tylko dla tych dzieci, których rodzice/ opiekunowie wypełniają obowiązki pracownicze w służbach medycznych i mundurowych.

Prosimy zainteresowanych rodziców o wypełnienie i odesłanie wniosku na adres przedszkola – do piątku 26 marca 2021r. Wychowawcy prześlą do Państwa wzory wniosków.

Jednocześnie informuję, że możecie Państwo wnioskować o zasiłek opiekuńczy.

K. Czubiak