KOMUNIKAT PREZYDENTA MIASTA KATOWICE

Szanowni Państwo,

W Katowicach aktualnie nie ma żadnej osoby hospitalizowanej w kierunku koronawirusa. Wszelkie służby w Katowicach są postawione w stan szczególnej gotowości. Obecnie kluczowe znaczenie mają szeroko zakrojone działania profilaktyczne, przestrzeganie wydawanych zaleceń oraz zachowanie spokoju. W trosce o zdrowie mieszkańców i porządek publiczny Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa wydał szereg zaleceń wraz z ogólnymi zaleceniami służb sanitarnych. W załączeniu przesyłamy pełną treść komunikatu, jak również infografikę o działaniach profilaktycznych, która powstała w oparciu o zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia.

W związku z powyższym, kierujemy prośbę, aby Państwa kanałami przekazać informacje, by trafiły do jak największej grupy mieszkańców Katowic. Jednocześnie zachęcamy do śledzenia strony internetowej www.katowice.eu, gdzie publikowane są informacje na bieżąco.

Pozdrowienia