PROGRAMY I PROJEKTY

Od 22.10.2018 roku (poniedziałek) rozpoczynamy comiesięczną akcję w ramach realizacji programu promocji zdrowia. Podczas długich przerw o 12.25 na auli będzie się działo!!! 
W poniedziałek będziemy wyginać śmiało ciało w muzycznych rytmach i aerobiku.

19.10.2018 roku klasy 1b, 6c i 6e uczestniczyły w warsztatach prowadzonych przez Klub Gaja, które dotyczyły ochrony przyrody oraz zmian klimatu.

18.10.2018 roku (czwartek) na długiej przerwie odbył się w naszej szkole słodki kiermasz, z którego dochód zostanie przeznaczony na akcję „Grosz do grosza”️ w ramach ogólnopolskiej akcji Dzwonek na obiad.  Już czwarty rok z rzędu wspomagamy fundację „Być bardziej”️ w finansowaniu obiadów w stołówkach szkolnych potrzebującym dzieciom.  Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspomogli tę akcję poprzez zakup ciasta a szczególnie tym, którzy te ciasta i inne słodkości wykonali.

Organizatorzy: Jadwiga Gołuchowska, Aleksandra Mierzwińska, Iwona Kobyłka
oraz uczennice kl. 7c Zuzia, Wiktoria i Roksana