OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Międzynarodowy Konkurs „KANGUR MATEMATYCZNY 2020”

W konkursie wzięło udział 77 uczennic i uczniów naszej szkoły. Trzynaścioro z nich uzyskało wyróżnienie w swojej kategorii wiekowej:

1. Miłosz Różankowski kl. 2c
  2. Zuzanna Walczak kl. 2b
  3. Krystian Mrukwa kl. 3b
  4. Grzegorz Macha kl. 4c
  5. Marta Seweryn kl. 5e
  6. Lena Kolasińska kl. 5e
  7. Mikołaj Dudek kl. 5h
  8. Maciej Siemieniec kl. 5h
  9. Gabriel Gwoździk kl. 5a
  10. Igor Lipski kl. 7e
  11. Teodor Madaj kl. 7d
  12. Michał Sękowski kl. 7e
  13. Franciszek Bartke kl. 8a

KANGUR 2020 wyniki →

SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Miło Nam poinformować że dwaj Nasi uczniowie - Teodor Madaj z klasy 6d i Franek Bartke z klasy 7a zajęli III miejsca w Polsce, w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym "BÓBR". Teodor w kategorii Benjamin (klasy IV-VI), Franek w kategorii Junior (klasy VII - gimnazjum). Jest to wspaniałe osiągnięcie, dlatego obu składamy wielkie gratulacje.
BRAWO !!!!

Cztery uczennice naszej szkoły wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim: MORAWA 2018 "Piękna nasza Polska cała...". Poziom był wysoki, ale oczywiście wróciliśmy z dyplomami. Kinga z klasy 5B zajęła trzecie miejsce, a Zuzia z  Biedronek i Natalia z 3c zdobyły wyróżnienie.