WYDARZENIA II PÓŁROCZE

Na lekcjach fizyki konstruowaliśmy z klocków LEGO BricQ maszyny wykorzystujące w swoim działaniu energię mechaniczną. W czasie zajęć uczniowie projektowali logo szkoły i inne przedmioty w programie Tinkercad 3D.

WYDARZENIA - LUTY 2024

Doskonalenie umiejętności konstruktorskich. Rozwijanie swojej pasji i talentu - budowanie konstrukcji z klocków LEGO. Rozwijanie wyobraźni oraz umiejętności manualnych. W czasie zajęć uczniowie projektowali logo szkoły w programie Tinkercad 3D.

 

WYDARZENIA - GRUDZIEŃ 2023/ STYCZEŃ 2024

W grudniu drukowaliśmy ozdoby związane ze świętami Bożego Narodzenia, a w styczniu gwizdki i zawieszki z logo szklonego klubu sportowego UKS Sprint, które będą przeznaczone na nagrody w konkursie organizowanym przez ten klub dla uczniów naszej szkoły. Klasa 6d z okazji Świąt Bożego Narodzenia upiekła pyszne ciasteczka.

WYDARZENIA WRZESIEŃ - PAŹDZIERNIK 2023

Upominki dla pierwszoklasistów z okazji uroczystości "pasowania na pierwszoklasistę" wykonane na drukarce 3d.

Rok szkolny to nie tylko czas intensywnej nauki, ale także czas pełen niesamowitych wydarzeń, uroczystości i przedstawień szkolnych. Podczas nich wykorzystujemy sprzęt do nagłośnienia uzyskany w ramach  programu "Laboratoria przyszłości".

WYDARZENIA - CZERWIEC 2023

Robot Photon w roli pojazdu autonomicznego kierowanego przez uczniów klasy 8c i 8d.

WYDARZENIA - MAJ 2023

#SCRATCH WEEK 2023
#LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

Tradycją w naszej szkole jest udział w międzynarodowych obchodach Scratch Week. Grono wielbicieli kota z roku na rok powiększa się.

Na zajęciach kreatywnych klasa 4c sprawdziła czy Scratch zaprzyjaźnił się z robotem Photon.

Zajęcia z Empiriuszem na lekcjach chemii

Lego education prime - budowanie robotów i programowanie na lekcji rewalidacji

WYDARZENIA - KWIECIEŃ 2023

Wykorzystanie wizualizera na lekcji biologii oraz zabawa z robotami photon

Wspomnienie przedświątecznych wydruków 3D

#laboratoriaprzyszlosci
#druk3D
#zsp13

W kwietniu nie próżnowaliśmy i drukowaliśmy ruchome zabawki oraz medale i breloczki dla uczestników konkursu plastycznego "Mój sportowy idol".

#laboratoriaprzyszlosci

WYDARZENIA - MARZEC 2023

W kończącym się tygodniu swoje wydruki odebrali młodzi projektanci z 4b. Przygotowali oni samodzielnie pisanki. Efekty pracy zobaczyć można na poniższych zdjęciach.

Lekcja informatyki w plenerze. Tym razem zamiast wykorzystywać gotowe grafiki, klasa 8e postanowiła samodzielnie zgromadzić materiały potrzebne do wykonania projektu "Wiosna w obiektywie".

WYDARZENIA - LUTY 2023

Dzisiaj klasa 2c rozwijała swoją kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole, budując swoje pierwsze projekty z klocków LEGO.

#ZSP13 #2c
#LaboratoriaPrzyszlosci

WYDARZENIA - STYCZEŃ 2023

Z wielką pasją i zaangażowaniem rozwijamy swoje umiejętności konstrukcyjne z wykorzystaniem klocków LEGO education w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości. Młodzi kreatywni inżynierowie i konstruktorzy!

WYDARZENIA - GRUDZIEŃ 2022

Christmas is coming... Świąteczne wydruki w 3D już gotowe święta!

#laboratoriaprzyszlosci
#drukarka3d
#zsp13

WYDARZENIA - LISTOPAD 2022

W listopadzie uczniowie wzięli udział w lekcjach chemii z wykorzystaniem "Empiriusza" tj. mobilnego laboratorium chemicznego. Wyposażeni w profesjonalny zestaw gogli VR i kontrolery przeprowadzali wirtualne doświadczenia chemiczne.

WYDARZENIA - PAŹDZIERNIK 2022

W październiku odbyły się zajęcia z programowania robotów w ramach programu "Laboratoria Przyszłości".

WYDARZENIA - WRZESIEŃ 2022

We wrześniu w naszej szkole uczniowie wzięli udział w zajęciach z druku 3D w ramach programu "Laboratoria Przyszłości".