PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA NR 3 W KATOWICACH

Prosimy o zapoznane się z działalnością Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3 w Katowicach, działu orientacji zawodowej oraz pracą logopedy.

Informacja o działalności Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3 w Katowicach w roku szkolnym 2020/2021
Informacja o działalności działu orientacji zawodowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3 w Katowicach w roku szkolnym 2020/2021
Informacja o pracy logopedy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3 w Katowicach w roku szkolnym 2020-2021

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 w Katowicach zaprasza Państwa do kontynuowania w bieżącym roku szkolnym współpracy z naszą placówką.

STYPENDIUM 2020/2021

Informacja dla rodziców dotycząca stypendium szkolnego 2020/2021

Wnioski o przyznanie pomocy materialnej dla uczniów o charakterze socjalnym, (tj. stypendium szkolne) na rok szkolny 2020/2021 przyjmowane będą w dniach: od 01.09.2020 do 15.09.2020r.

Kryterium dochodowe uprawniające do otrzymania stypendium wynosi 528 zł netto na jedną osobę w rodzinie.

Wnioski wraz z załącznikami znajdują się:

• na stronie internetowej szkoły (zakładka Dokumenty),
  • w przedsionku szkoły – karton: Wnioski -Stypendium Szkolne.

Przyjmowanie wniosków

Wnioski będą przyjmowane do kartonu „Wypełnione wnioski- STYPENDIUM” w przedsionku szkoły. Wszystkie dokumenty należy umieścić w jednej koszulce.

UWAGA!

Proszę upewnić się, że dostarczono wszystkie dokumenty (załączniki, oświadczenia, wniosek) oraz podano poprawny numer telefonu rodzica do kontaktu.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny z pedagogiem (Małgorzata Grela) lub psychologiem szkolnym (Patrycja Zięba) w godzinach pracy.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/21

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

RODZICE PRZEDSZKOLAKÓW - Spotkanie z rodzicami poniedziałek 31.08.2020r.

• Biedronki -3/4  latki godz. 17.00
  • Pszczółki -5/6 latki godz. 18.00

Prosimy o przybycie 1 rodzica: mama lub tata, proszę zadbać o zasłonięcie twarzy. Zdezynfekować ręce przy wejściu do placówki.

KLASY I aula godz. 12.00 - wejście od strony ul. Miłej ( okrąglak)

Zapraszamy wszystkich uczniów klas pierwszych tylko z jednym rodzicem/ opiekunem: mama lub tata. Każda osoba dorosła musi mieć zasłonięte usta i nos. Prosimy zabrać ze sobą długopis. Przed wejściem proszę zdezynfekować ręce. Najpierw spotykamy się na auli, następnie uczniowie przechodzą do wyznaczonych sal z wychowawcami.

KLASY II i III tylko sami uczniowie godz. 9.30 wejście od klas młodszych

Spotkania z wychowawcami w wyznaczonych salach.

KLASY IV aula godz. 10.00 – wejście od strony klas młodszych

Zapraszamy samych uczniów, bez rodziców, za wyjątkiem rodziców uczniów z niepełnosprawnością. Każda osoba dorosła musi mieć zasłonięte usta i nos. Prosimy zabrać ze sobą długopis. Przed wejściem proszę zdezynfekować ręce. Najpierw spotykamy się na auli, następnie uczniowie przechodzą do wyznaczonych sal z wychowawcami.

KLASY V i VI godz. 10.00 - wejście od klas starszych

Zapraszamy samych uczniów na spotkania z wychowawcami.

KLASY VII i VIII godz. 8.00 – wejście klas starszych

Zapraszamy samych uczniów na spotkania z wychowawcami.

WAŻNE INFORMACJE

Drodzy Rodzice prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi postępowania w sytuacji pojawienia się u dziecka objawów, które mogą sugerować chorobę zakaźną. Ponadto zachęcamy do obejrzenia prezentacji multimedialnej o bezpiecznym powrocie do szkoły przygotowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Informacje są dostępne na stronie szkoły w zakładce Rodzice - Rok szkolny 2020/21.