UBEZPIECZENIE GRUPOWE UCZNIÓW 2019/2020

Prezydium Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi im. Fryderyka Chopina w Katowicach zachęca zainteresowane towarzystwa ubezpieczeniowe do składania ofert ubezpieczenia grupowego uczniów na rok szkolny 2019/2020. Oferty prosimy składać w wyraźnie opisanych, zamkniętych kopertach, drogą poczty tradycyjnej lub osobiście w sekretariacie szkoły od dnia 01.07.2019 r. do 15.08.2019 r.

MONITORING WIZYJNY

Monitoring wizyjny prowadzony jest przez Szkołę Podstawową nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi im. Fryderyka Chopina w Katowicach ul. Przyjazna 7A, tel. 32 351-20-77, w celu zapewnienia bezpieczeństwa osób i mienia. Monitoring obejmuje teren wokół budynku oraz pomieszczenia budynku. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.szkola51.pl oraz w sekretariacie szkoły.

KOMUNIKAT

Sprawozdanie finansowe jednostki za 2018 rok zostało umieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej Centrum Usług Wspólnych w Katowicach.

Strona internetowa https://cuwkatowice.bip.gov.pl