AKCJA "ŻONKILE"

KORONAWIRUS - PODSTAWOWE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY

FESTIWAL TALENTÓW

UWAGA - KONKURS

INFORMACJA

WIELKANOCNE ŻYCZENIA

Niech Święta Wielkiej Nocy przyniosą same dobre dni.

Życzę Wszystkim dużo dobrego, zdrowia, pogody ducha,

Spokoju, odpoczynku i wiosny w codziennym życiu.

Życzę jak najwięcej serdecznych spotkań w gronie najbliższych.

K. Czubiak

SZKOLNY KONKURS HISTORYCZNY

Zapraszamy do wzięcia udziału w filmowym konkursie historycznym z okazji Święta Uchwalenia Konstytucji 3 Maja dla klas 6 i 7.

Regulamin konkursu

KOMUNIKAT

Szanowni Rodzice/ Opiekunowie dzieci przedszkolnych!

W związku z komunikatem Prezesa Rady Ministrów ogłoszonym w dniu dzisiejszym, 25 marca 2021r. na konferencji prasowej, a dotyczącym podjęcia dalszych działań profilaktycznych, w zakresie zagrożenia zakażenia korona wirusem, informuję, że od dnia 27 marca do dnia 9 kwietnia 2021 roku zostają zamknięte przedszkola. W przedszkolach zostaną zorganizowane zajęcia opiekuńczo – wychowawcze tylko dla tych dzieci, których rodzice/ opiekunowie wypełniają obowiązki pracownicze w służbach medycznych i mundurowych.

Prosimy zainteresowanych rodziców o wypełnienie i odesłanie wniosku na adres przedszkola – do piątku 26 marca 2021r. Wychowawcy prześlą do Państwa wzory wniosków.

Jednocześnie informuję, że możecie Państwo wnioskować o zasiłek opiekuńczy.

K. Czubiak

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI I KLAS PIERWSZYCH

W związku z profilaktyką w zakresie rozpowszechniania się koronawirusa istnieje możliwość przekazania tzw. papierowego wniosku o przyjęcie do oddziału przedszkola i zgłoszenia do klasy I, poprzez włożenie podpisanego zgłoszenia/ wniosku wraz z oświadczeniami do zabezpieczonej skrzynki podawczej, zlokalizowanej na terenie szkoły podstawowej (wejście od ul. Przyjaznej i Miłej), po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym powyższego z placówką lub przesłanie zdjęcia/skanu wydrukowanego i podpisanego wniosku na adres mailowy, wskazany przez szkołę podstawową.

Możliwe jest również wysłanie podpisanego wniosku rekrutacyjnego wraz ze stosownymi załącznikami pocztą tradycyjną. Informujemy, że w w/w przypadku o terminowym wniesieniu wniosku decyduje data stempla pocztowego.

KONKURS Z DORADZTWA ZAWODOWEGO

Aby zobaczyć szczegóły dotyczące konkursu kliknij w powyższy obrazek :)