KONKURSY PRZYRODNICZE W NASZEJ SZKOLE

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi konkursów przyrodniczych przeprowadzonych w Naszej szkole. Więcej na temat konkursów znajdziecie pod linkiem: http://www.szkola51.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=81&Itemid=568

Zapraszamy wszystkich uczniów klas IV - VIII do udziału w międzyszkolnym konkursie na EKO - SLOGAN. Zostań autorem najbardziej chwytliwego i oryginalnego hasła promującego eko - postawy. Przedstaw jena plakacie w formie A3 wykonanym dowolną techniką. Na Wasze pomysły czekamy do 20.04.2022r.

Zespół nauczycieli przyrodników

WAŻNA INFORMACJA

UWAGA!!!

W związku z decyzją ZNP o zawieszeniu akcji strajkowej informujemy, że od poniedziałku zajęcia dydaktyczne w naszej szkole odbywają się zgodnie z planem lekcji (poniedziałek 29.04.2019, wtorek 30.04.2019).
2 maja jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych, będzie zapewniona opieka świetlicowa dla uczniów, których rodzice wyrazili taką wolę.

Dyrektor Szkoły - Krystyna Czubiak