RADA RODZICÓW

Rada Rodziców reprezentuje interesy wszystkich Państwa jako Rodziców, zarówno na terenie szkoły, jak i poza nią. Działania Rady mają na celu wsparcie rozwoju dzieci i ich pasji, poprawę komfortu oraz bezpieczeństwa.

Wspieramy różne szkolne akcje, inicjatywy i działania. Gromadzimy fundusze pochodzące z dobrowolnych składek rodziców, organizowanych akcji 1%, zbiórki kasztanów, kiermaszy i darowizn. Wszystkie pozyskane środki,  przeznaczone są wyłącznie na potrzeby uczniów-naszych dzieci. Bez Waszego zaangażowania i Waszej pomocy finansowej nie zdziałamy wiele! Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców i nauczycieli do kierowania do nas wszelkich pomysłów, uwag oraz inicjatyw, w które Rada mogłaby się zaangażować. Wierzymy, że razem uda nam się zdziałać więcej!

Można się z nami kontaktować pisząc na adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., przez przedstawicieli klasowych, a także bezpośrednio na zebraniach.  Najważniejsze informacje znajdują się na stronie internetowej  www.rr51.giszowiec.pl

Przewodnicząca Rady Rodziców:
p. Maria Ryś

Nr konta Rady Rodziców przy SP 51 w Katowicach:

Numer konta Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi im. Fryderyka Chopina, ul. Przyjazna 7a, 40-467 Katowice.
Wpłaty na komitet rodzicielski dokonujemy u skarbników w klasie lub przelewem bankowym ING Bank Śląski.

UWAGA! NOWY NUMER RACHUNKU BANKOWEGO

Nr konta: 49 1320 1465 7550 0403 2000 0001

 

Prezydium Rady Rodziców:

Przewodnicząca:
p. Maria Ryś

Zastępca:
p. Łukasz Makowski

Sekretarz:
p. Agnieszka Rutkowska - Czmok

Skarbnik:
p. Katarzyna Koźmińska

Członkowie:
p. Katarzyna Kantor
p. Rafał Laska
p. Matylda Szojda
p. Justyna Grzybek
p. Roksana Słupska
p. Beata Likus
p. Barbara Chmielowiec

Komisja Rewizyjna:
p. Wojciech Gołaszewski
p. Anna Seweryn
p. Grzegorz Habas

Rada Rodziców finansuje:

  1. Nagrody książkowe i rzeczowe na zakończenie roku szkolnego.
  2. Nagrody dla laureatów konkursów.
  3. Materiały i pomoce do realizacji projektów, konkursów, zawodów itp.
  4. Materiały dla samorządu uczniowskiego i pomoce świetlic szkolnych, biblioteki, gabinetu pedagoga i psychologa.
  5. Współfinansowanie imprez szkolnych: m.in. Święto Szkoły, Paraolimpiada, Dzień Dziecka, Piknik dla przedszkolaków.

Komunikat Rady Rodziców:

 

Rada Rodziców, oraz Prezydium Rady Rodziców pełni swoje funkcje SPOŁECZNIE, nie pobierając żadnego wynagrodzenia !!!