RADA RODZICÓW

Do kompetencji Rady Rodziców należy m.in.:

• występowanie we wszystkich sprawach dotyczących Szkoły do Dyrektora oraz pozostałych organów Szkoły, a także do organu prowadzącego i organu sprawującego nadzór pedagogiczny,
  • wybór przedstawiciela Rady do komisji konkursowej na stanowisko Dyrektora,
  • opiniowanie możliwości podjęcia w Szkole działalności przez stowarzyszenie lub inną organizację, w szczególności organizację harcerską,
  • występowanie z wnioskami o dokonanie oceny pracy Dyrektora i nauczycieli.

Rada Rodziców uczestniczy w zakupie lub organizacji:

• nagród książkowych i rzeczowych na zakończenie roku szkolnego,
  • gratyfikacji dla laureatów konkursów,
  • materiałów do realizacji projektów, konkursów, zawodów, etc.,
  • pomocy dla samorządu uczniowskiego i do świetlic szkolnych, biblioteki, gabinetu pedagoga i psychologa,
  • szkolnych wydarzeń, takich jak: Dzień Otwarty, Mikołajki, Dzień Dziecka, Andrzejki i bale dla klas 1-3.

Prezydium Rady Rodziców:

Przewodniczący:
p. Przemysław Ciok

Wiceprzewodniczący:
p. Artur Szymczak

Sekretarz:
p. Barbara Nazarewicz

Skarbnik:
p. Anna Grajoszek

Członkowie:
p. Anna Tofilska
p. Marcin Kochanowski

Komisja Rewizyjna:

Przewodnicząca:
p. Weronika Kubalska

Członkowie:
p. Barbara Rokita-Kuliś
p. Sylwia Kwiecień

SPRAWY FINANSOWE

Wpłat składek na konto Rady Rodziców dokonuje zbiorczo skarbnik Rady Klasowej, pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dostarczając listę wpłat z podaniem:

• klasy,
  • imion i nazwisk uczniów,
  • kwoty.

Bieżący numer rachunku Rady to: 24 1240 1330 1111 0010 9959 4067

Przypominamy, że składka jest dobrowolna, a jej wysokość zależy wyłącznie od deklaracji rodzica. Jednocześnie prosimy o dokonywanie wpłat najpóźniej do końca marca, z uwagi na zakupy związane z zakończeniem roku szkolnego.