ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2021-2022

ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 1 IX 2021

Przed wejściem do budynku szkolnego prosimy o dezynfekcję dłoni. W przestrzeni wspólnej (korytarze/aula) zaleca się stosowanie maseczek osłaniających nos i usta.

W klasach 2 i 3 oraz 4 - 8 spotkania z wychowawcami odbędą się bez udziału rodziców/opiekunów.

Obecność jednego z rodziców/opiekunów jest możliwa wyłącznie dla uczniów przyjętych do szkoły od 1 września 2021.

Sale, w których uczniowie klas II - III oraz V - VIII spotkają się z wychowawcami, będą umieszczone na drzwiach wejściowych.

Klasy I i IV najpierw spotkają się w dużej auli z wychowawcami, później przejdą do sal.

Klasy 2 - 3 godz. 8. 30 - 9.15 spotkanie z wychowawcami w salach (bez udziału rodziców/opiekunów) - (wejście klas młodszych)

Kl. 5 - 7 godz. 8.30 - 9. 15 spotkanie z wychowawcami w salach (bez udziału rodziców/opiekunów) - (wejście klas starszych)

Kl. 8 godz.9.30 - 10. 15 spotkanie z wychowawcami w salach (bez udziału rodziców/opiekunów) - (wejście klas starszych)

Kl. 4 godz. 10. 30 - 11.15 spotkanie z wychowawcami (bez udziału rodziców/opiekunów) w dużej auli, później w salach (wejście klas starszych od ul. Miłej)