ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/21

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

RODZICE PRZEDSZKOLAKÓW - Spotkanie z rodzicami poniedziałek 31.08.2020r.

• Biedronki -3/4  latki godz. 17.00
  • Pszczółki -5/6 latki godz. 18.00

Prosimy o przybycie 1 rodzica: mama lub tata, proszę zadbać o zasłonięcie twarzy. Zdezynfekować ręce przy wejściu do placówki.

KLASY I aula godz. 12.00 - wejście od strony ul. Miłej ( okrąglak)

Zapraszamy wszystkich uczniów klas pierwszych tylko z jednym rodzicem/ opiekunem: mama lub tata. Każda osoba dorosła musi mieć zasłonięte usta i nos. Prosimy zabrać ze sobą długopis. Przed wejściem proszę zdezynfekować ręce. Najpierw spotykamy się na auli, następnie uczniowie przechodzą do wyznaczonych sal z wychowawcami.

KLASY II i III tylko sami uczniowie godz. 9.30 wejście od klas młodszych

Spotkania z wychowawcami w wyznaczonych salach.

KLASY IV aula godz. 10.00 – wejście od strony klas młodszych

Zapraszamy samych uczniów, bez rodziców, za wyjątkiem rodziców uczniów z niepełnosprawnością. Każda osoba dorosła musi mieć zasłonięte usta i nos. Prosimy zabrać ze sobą długopis. Przed wejściem proszę zdezynfekować ręce. Najpierw spotykamy się na auli, następnie uczniowie przechodzą do wyznaczonych sal z wychowawcami.

KLASY V i VI godz. 10.00 - wejście od klas starszych

Zapraszamy samych uczniów na spotkania z wychowawcami.

KLASY VII i VIII godz. 8.00 – wejście klas starszych

Zapraszamy samych uczniów na spotkania z wychowawcami.