ZARZĄDZENIE DYREKTORA ZSP NR 13

Zarządzenie Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 13 w Katowicach nr 11/2020

w sprawie organizacji działań ZFŚS w czasie trwania stanu epidemicznego kraju

W związku z sytuacją epidemiczną wprowadza się z dniem 4 maja 2020r. następujące zasady organizacji działań związanych z ZFŚS:

1. Wszystkie druki wniosków, oświadczeń oraz Regulamin ZFŚS w ZSP nr 13 są dostępne na stronie internetowej Zespołu www.szkola51.pl oraz stronach internetowych przedszkoli wchodzących w skład Zespołu tj.

Druki te dostępne są także w formie papierowej przy wejściach, w ustalonych miejscach poszczególnych budynków SP 51, MP 61, MP 91.

2. Oświadczenia o dochodach w formie papierowej mogą być złożone do końca 2020 roku, o ile pozwoli na to sytuacja epidemiczna.

3. Stwierdzenie przez pracownika/ emeryta/ rencistę zmiany dochodu (wzrost/ obniżenie), powinno być ujęte na wniosku o dofinansowanie świadczenia, o które pracownik/ emeryt/ rencista się ubiega.

4. Wnioski o świadczenia socjalne można składać poprzez skrzynkę podawczą znajdującą się przy wejściach do budynków SP 51, MP61, MP 91, lub tradycyjną pocztę, drogą mailową do:

5. Emeryci i renciści, ze względu na szczególne zagrożenie zdrowotne, składają ww. wnioski wyłącznie drogą mailową (pkt. 4) lub w rozmowie telefonicznej z upoważnionym pracownikiem Zespołu potwierdzają zamiar ubiegania się o świadczenie, ustalają ewentualną zmianę wysokości dochodu i potwierdzają inne dane niezbędne do wydania decyzji o przyznaniu i wypłacie świadczenia:

• SP 51 tel. 32 351 20 77 lub 32 351 20 75
  • MP 61 tel. 32 256 06 14
  • MP 91 tel. 32 256 02 58

6. Emeryci/renciści powinni złożyć do 10 sierpnia 2020 kopię decyzji ZUS, przesyłając ją do poszczególnych placówek drogą pocztową, poprzez skrzynkę podawczą, lub w formie elektronicznej (mail / zdjęcie)

7. Termin składania wniosków o dofinansowanie indywidualnego wypoczynku pracowników i ich dzieci oraz emerytów/rencistów, tzw. „grusza” upływa dn. 15 maja 2020r.

8. Wnioski o pozostałe świadczenia można składać podanym trybem na bieżąco.

9. Powyższe zasady obowiązują od dnia 4. maja 2020r. do odwołania.