OFERTA UBEZPIECZENIA InterRisk NNW

Szanowni Państwo,

Poniżej przesyłam link wraz z hasłem/kodem.

https://klient.interrisk.pl/eduplusonline
kod: hf2vx

Za pomocą w/w danych będą mogli się Państwo zalogować by ubezpieczyć dziecko. Skorzystać może każdy, nawet ten kto nie wpisał się na listę. Ubezpieczenia działa od 1 września br.

Do dnia 30 września br.  chętni  sami logują się, wypełniają formularz i opłacają składkę.

Na wniosek Rady Rodziców udało się usunąć zgodę marketingową, która pierwotnie była obowiązkowa (aktualnie figuruje jako opcja fakultatywna, nie trzeba zatem jej zaznaczać, aby dokonać ubezpieczenia).

Pragnę jednocześnie przypomnieć, że skorzystanie z n/n oferty jest dobrowolne, a całkowity koszt roczny ubezpieczenia wynosi 39 zł brutto za każde zgłoszone dziecko.
Ubezpieczenie obejmuje również dzieci, które uprawiają sport wyczynowo , przynależą do klubów UKS , Hokeja itp. Wyjątek stanowią sporty ekstremalne typu spadochroniarstwo, itp. oraz gdy uczeń pobiera wynagrodzenie.
 
W ramach ubezpieczenia można także ubezpieczyć rodzeństwo naszego dziecka pod warunkiem, że jest w wieku do 13/14 roku życia, tj. nie uczy się już w szkole średniej lub wyżej.

UWAGA: wpisując dane pojawia się okienko: "Nazwa placówki oświatowej" proszę wpisać wówczas SZKOŁA, a jeżeli ubezpieczają Państwo rodzeństwo dziecka uczące się w przedszkolu to proszę wpisać: PRZEDSZKOLE. Nie podajemy żadnych dodatkowych danych szkoły (nazwy szkoły, jej numeru, itp.)
 
W razie problemów z logowaniem, ewentualnych pytań  podaję numer telefonu  do ubezpieczyciela 664 388 378 lub 32 615 17 51.

Z poważaniem,
Maria Ryś