INFORMACJA - STRAJK

Szanowni Państwo, Rodzice - Opiekunowie uczniów, dzieci, wychowanków Szkoły Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi im. Fryderyka Chopina w Katowicach, Dyrekcja uprzejmie informuje, że w związku z przedłużającym się strajkiem nauczycieli organizacja szkoły będzie przedstawiała się następująco w dniach 24 - 26.04.2019r.:

  • zajęcia dydaktyczne w SP 51 są zawieszone do odwołania;
  • świetlica SP 51 będzie czynna w godzinach od 6:30 do 17:00 dla uczniów wymagających opieki (dzieci, których Rodzice, Opiekunowie zadeklarowali taką wolę, będą miały zapewniony jednodaniowy  posiłek);

Wszystkie powyższe rozwiązania są uwarunkowane obowiązkiem zapewnienia uczniom - dzieciom - wychowankom bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu na terenie placówki. Jednocześnie dyrekcja przeprasza wszystkich Rodziców - Opiekunów za niedogodności spowodowane takimi rozwiązaniami organizacyjnymi, wynikającymi z bieżącej sytuacji strajkowej. 

Prosimy również Państwa o monitorowanie strony internetowej oraz fanpege'a szkoły na Facebooku, gdzie zamieszczane będą wszystkie istotne aktualne wiadomości. 

Z poważaniem
Dyrektor Szkoły - Krystyna Czubiak