NABÓR DO KLASY SPORTOWEJ

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi im. F. Chopina w Katowicach (Giszowiec ul. Przyjazna 7a) informuje o naborze do 4 klasy sportowej o profilu piłka siatkowa – dziewcząt (Bożena Jamborska, Marek Jamborski), piłka nożna – chłopców (Zbigniew Kunka) w roku szkolnym 2019/2020.

Zapraszamy rodziców wraz z zainteresowanymi dziećmi na testy sprawnościowe, które odbędą się w dniach:

• piłka siatkowa - 4 kwietnia 2019 w godzinach 16.30 – 18.00 (mała sala gimnastyczna SP 51)
  • piłka nożna – 3 kwietna 2019 w godzinach 16.30 – 18.00 (duża sala gimnastyczna SP 51)

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem rekrutacji oraz dostarczenie do sekretariatu szkoły do dnia 24 marca lub w dniu testów do trenera następujących dokumentów:

• wniosku o przyjęcie do oddziału sportowego - (wniosek dostępny w sekretariacie lub na stornie internetowej szkoły)
  • zaświadczenia lekarskiego o zdolności do uprawiania danej dyscypliny sportu.

Wszelkie szczegóły dostępne na stronie internetowej szkoły w zakładce rekrutacja – klasy sportowe.

Informujemy również, że w dniach 19 maca i 2 kwietnia o godzinie 15.30 na małej sali gimnastycznej SP 51 odbędzie się trening dla zainteresowanych dziewcząt.

Ewentualne pytania proszę kierować pod numer telefonu: 606 100 427 – Bożena Jamborska