ZAPROSZENIE 26.02.2019

Katowice, 19 lutego 2019 roku

WN.5534.2.11.2019

Dyrektorzy Szkół,

serdecznie zapraszam przedstawicieli rodziców uczniów klas ósmych szkół podstawowych i klas trzecich gimnazjum oraz nauczycieli realizujących zajęcia z zakresu doradztwa zawodowego na spotkanie w sprawie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020. Podczas spotkania poruszony zostanie także temat dotyczący organizacji i przebiegu egzaminów zewnętrznych dla uczniów klas ósmych szkoły podstawowej i klas trzecich gimnazjum przez przedstawicieli Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Jaworznie.

Spotkanie odbędzie się 26 lutego 2019 roku o godz. 16:00 w sali teatralno-kinowej Pałacu Młodzieży w Katowicach (ul. Mikołowska 26, 40-066 Katowice).

Ze względów organizacyjnych proszę o przybycie z każdej szkoły od dwóch do trzech osób (jeden reprezentant rodziców uczniów klas ósmych, jeden reprezentant rodziców uczniów klas trzecich gimnazjum oraz jeden reprezentant nauczycieli).

Magdalena Zymon
Dyrektor Wydziału Nadzoru Edukacji