OBIADY - STYCZEŃ

Cena posiłków (1.02, 4-8.02; 25-28.02) wynosi:

• Obiad uczniowski: 3,00 x 10 dni = 30,00 zł
  • Obiad nauczycielski: 5,41 x 10 dni = 54,10 zł
  • Zerówka / przedszkole: (3 posiłki) 5zł x 10 dni = 50 zł

Wypadają: 2 poniedziałki, 2 wtorki, 2 środy, 2czwartki, 2piątki.

Ferie zimowe (11-15.02; 18-22.02) wyłącznie na zapisy przyjmowane przez intendenta do 07.02.2019 r.

Zwiększona opłata o 10 dni x 3 zł / 5 zł = 30 zł / 50zł

Wpłatę należy uiścić z góry za cały miesiąc w terminie 1-5-tego lutego włącznie.

Uwaga! Ze względu na krótki miesiąc rozbity feriami brak wpłaty w pierwszym tygodniu żywienia, wstrzyma posiłki na drugi tydzień żywienia.

Proszę o informowanie intendenta o wszelkich zmianach, nieobecnościach czy rezygnacji (karta rezygnacji - strona internetowa). WAŻNE: Opłata dotyczy planowanych posiłków, a uczniowie są wpisani na stałą listę, według której planuje się zakup towaru. Nie zgłoszona nieobecność bez względu na powód podlega opłacie.

Informacja dla zainteresowanych

W celu skorzystania z obiadów w stołówce szkolnej należy dopełnić poniższe warunki:

• Zapoznać się z informacjami zawartymi w karcie zapisania na obiady i regulaminem stołówki (druk dostępny u intendenta i na stronie internetowej szkoły). Wypisać czytelnie drugą część w/w KARTY i dostarczyć osobiście wraz z KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH (intendentce od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00) KARTY I KLAUZULE.
  • Dokonana wpłata, bez wcześniejszego złożenia KARTY I KLAUZULI nie uprawnia do zapisania ucznia na obiady.
  • Wpłatę za obiady należy dokonać z góry za całość między 1-5 dniem miesiąca, na konto podane w KARCIE ZAPISANIA NA OBIADY. Proszę nie wpłacać wcześniej.
  • Nieobecności należy zgłaszać mailowo lub telefonicznie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (32) 351-20-76. Zgłoszona bieżąca absencja powyżej trzech dni zostanie rozliczona w postaci zwrotu na konto lub pomniejszenia opłaty za kolejny miesiąc.
  • Rezygnacje należy zgłaszać z tygodniowym wyprzedzeniem (karta rezygnacji - plik do pobrania ze strony internetowej).