OBIADY - KWIECIEŃ

Cena posiłków (1-9, 24-30.04.2019r.) wynosi:

• Obiad uczniowski: 3,00 x 12 dni = 36,00 zł
  • Obiad nauczycielski: 5,41 x 12 dni = 64,92 zł
  • Zerówka / przedszkole: 5 zł x 18 dni = 90 zł (1-17, 24-30.04)

Dni wolne od zajęć dydaktycznych:

• 10-12.04. egzamin ósmoklasisty
  • 5-17.04. egzamin gimnazjalny
  • Przerwa świąteczna: 18-23.04

Wpłatę należy uiścić z góry za cały miesiąc w terminie 1-5-tego kwietnia włącznie.

Proszę o informowanie intendenta o wszelkich zmianach, nieobecnościach czy rezygnacji (karta rezygnacji - strona internetowa). WAŻNE: Opłata dotyczy planowanych posiłków, a uczniowie są wpisani na stałą listę, według której planuje się zakup towaru. Nie zgłoszona nieobecność bez względu na powód podlega opłacie.

Informacja dla zainteresowanych

W celu skorzystania z obiadów w stołówce szkolnej należy dopełnić poniższe warunki:

• Zapoznać się z informacjami zawartymi w karcie zapisania na obiady i regulaminem stołówki (druk dostępny u intendenta i na stronie internetowej szkoły). Wypisać czytelnie drugą część w/w KARTY i dostarczyć osobiście wraz z KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH (intendentce od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00) KARTY I KLAUZULE.
  • Dokonana wpłata, bez wcześniejszego złożenia KARTY I KLAUZULI nie uprawnia do zapisania ucznia na obiady.
  • Wpłatę za obiady należy dokonać z góry za całość między 1-5 dniem miesiąca, na konto podane w KARCIE ZAPISANIA NA OBIADY. Proszę nie wpłacać wcześniej.
  • Nieobecności należy zgłaszać mailowo lub telefonicznie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (32) 351-20-76. Zgłoszona bieżąca absencja powyżej trzech dni zostanie rozliczona w postaci zwrotu na konto lub pomniejszenia opłaty za kolejny miesiąc.
  • Rezygnacje należy zgłaszać z tygodniowym wyprzedzeniem (karta rezygnacji - plik do pobrania ze strony internetowej).