OBIADY - MARZEC

Cena posiłków w marcu (2-31.03.2020) wynosi:

• Obiad uczniowski: 4,00 x 22 dni = 88,00 zł
  • Obiad nauczycielski: 7,70 x 22 dni = 169,40 zł
  • Oddział Przedszkolny: 6 zł x 22 dni = 132,00 zł

Wypadają: 5 poniedziałków, 5 wtorków, 4 środy, 4 czwartki, 4 piątki.

Należność w całości należy uregulować do 05.03.2020r. włącznie.

Osoba wypełniająca kartę zapisu ucznia na obiady, tym samym składa zamówienie na obiady w każdy lub wybrany dzień tygodnia, oraz zobowiązuje się do przestrzegania zasad. Na podstawie tego zamówienia intendent planuje i realizuje zakup towaru. Jeżeli zamówienie to nie zostanie odwołane, nie będzie rozliczenia zwrotu należności za niewykorzystane posiłki (regulamin stołówki). Dlatego też, uczeń wpisany na listę obiadową ma gwarancję otrzymania posiłku w pierwszych dniach miesiąca.

Płatność z góry za planowane posiłki w terminie do 5-tego dnia każdego miesiąca gwarantuje wydanie posiłku, po 5-tym.

W przypadku płatności po terminie – koniecznie należy wysłać potwierdzenie przelewu/opłaty na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Brak zaksięgowanej wpłaty na koncie szkoły = wstrzymany obiad do czasu okazania dowodu wpłaty przesłanego na e-maila lub wydruku przekazanego intendentowi.

Jeżeli Państwa wpłata różni się od wskazanej w ogłoszeniu, to powinna być w tytule przelewu sprecyzowana różnica, ewentualnie wysłany na e-maila komentarz. Proszę pamiętać by w tytule przelewu pisać:

SP51 obiady w miesiącu … imię, nazwisko i klasa ucznia (zwłaszcza w przypadku kiedy nazwisko ucznia i opłacającego różni się)

Informacja o pomniejszeniu opłaty lub zwiększeniu wysyłana jest na bieżąco e-mailem (w przypadku braku informacji, proszę o kontakt telefoniczny 32 251-20-76).

Wycieczki kilkudniowe lub całodniowe, bez możliwości skorzystania z obiadu (czyli do 14:15), zgłaszamy tydzień wcześniej lub samodzielnie odliczamy z opłaty zaznaczając w tytule przelewu. Zgłoszenia pozostają w gestii rodziców, gdyż nie wszyscy korzystający z posiłku wyjeżdżają.