KONSULTACJE DLA UCZNIÓW

BIOLOGIA

  • mgr Małgorzata Dobrowolska - piątek (8 lekcja)
  • mgr Magdalena Sułowicz - środa (7 lekcja)

CHEMIA

  • mgr Władysława Klejnowska - czwartek (8 lekcja i 9 lekcja)

FIZYKA

  • mgr Krzysztof Rola - środa (8 lekcja i 9 lekcja)

GEOGRAFIA

  • mgr Natalia Marzec - wtorek (7 lekcja)
  • mgr Danuta Bruździńska - poniedziałek (8 lekcja)
  • mgr Mirosława Wnękowicz - poniedziałek (8 lekcja)

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

  • mgr Katarzyna Forajter - czwartek (7 lekcja) klasy 1-3

HISTORIA

  • mgr Anna Czerwińska - poniedziałek (8 lekcja)
  • mgr Julita Kapica - poniedziałek (8 lekcja)

INFORMATYKA

  • mgr Barbara Dej - poniedziałek (7 lekcja)
  • mgr Jacek Polewka - czwartek (9 lekcja)
  • mgr Agnieszka Słaboń - czwartek (1 lekcja)

JĘZYK ANGIELSKI

  • mgr Monika Dudek - piątek (7 lekcja)
  • mgr Małgorzata Gajda - środa (6 lekcja)
  • mgr Edyta Herbst - czwartek (6 lekcja)
  • mgr Katarzyna Struziak - wtorek (9 lekcja)
  • mgr Anna Włodyka - wtorek (1 lekcja)

JĘZYK NIEMIECKI

  • mgr Bogumiła Nieznańska - czwartek (9 lekcja)

JĘZYK POLSKI

  • mgr Natalia Siczek - czwartek (1 lekcja)
  • mgr Wioletta Zalas - piątek (7 lekcja) klasa 4b
  • mgr Bożena Czarnecka - czwartek (2 lekcja) klasa 4e
  • mgr Katarzyna Cyba-Lisowska - wtorek (8 lekcja) i czwartek (1 lekcja)
  • mgr Joanna Hellman - poniedziałek (7 lekcja co dwa tygodnie) przygotowanie do egzaminu dla 3 gimnazjum oraz poniedziałek (7 lekcja co dwa tygodnie) pozostałe klasy
  • mgr Maria Kura - środa (7 lekcja)
  • mgr Jolanta Malcher - poniedziałek (7 lekcja)
  • mgr Agnieszka Rychlińska - środa (8 lekcja)

MATEMATYKA

  • mgr Wioletta Zalas - piątek (7 lekcja) klasa 4b
  • mgr Joanna Dębowiec - środa (8 lekcja)
  • mgr Jadwiga Gołuchowska - poniedziałek (7 lekcja)
  • mgr inż. Jolanta Panek - poniedziałek (6 lekcja)
  • mgr Aneta Rzeżawska - poniedziałek (7 lekcja)
  • mgr Małgorzata Wolniewicz-Walas - środa (2 lekcja) oraz poniedziałek (7.15 – 9.00)
  • mgr Beata Żurek - środa (7 lekcja)

MUZYKA

  • mgr Krzysztof Szczepaniak - wtorek (6 lekcja)

NAUCZANIE ZINTEGROWANE

  • mgr Elżbieta Białek - czwartek (1 lekcja) zajęcia wyrównawcze

PLASTYKA

  • mgr Ryszard Dereszyński - czwartek (8 lekcja)

PRZYRODA

  • mgr Małgorzata Dobrowolska - piątek (8 lekcja)
  • mgr Natalia Marzec - wtorek (7 lekcja)
  • mgr Aneta Rzeżawska - poniedziałek (7 lekcja)

WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • mgr Ewelina Centner - wtorek (12.25-12.45)
  • mgr Jan Forajter - piątek (12.25-12.45)
  • mgr Tomasz Halemba - poniedziałek (12.25-12.45)
  • mgr Wojciech Halemba - czwartek (12.25-12.45)
  • mgr Bożena Jamborska - wtorek (10 lekcja)
  • mgr Marek Jamborski - poniedziałek (16.20)
  • mgr Marcela Owczarek - środa (12.25-12.45)
  • mgr Paweł Siedlecki - wtorek (6 lekcja)
  • mgr Barbara Sośnierz - czwartek (12.25-12.45)
  • mgr Izabella Zwierzyna - czwartek (9 lekcja)