4 KLASA SPORTOWA

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi im. F. Chopina w Katowicach informuje o naborze do 4 klasy sportowej o profilu piłka siatkowa – dziewcząt (Marek Jamborski), piłka nożna – chłopców (Zbigniew Kunka) w roku szkolnych 2018/2019.

Zapraszamy rodziców wraz z zainteresowanymi dziećmi na testy sprawnościowe, które odbędą się w dniach:

• piłka siatkowa - 20 marca 2018 w godzinach 16.30 – 18.00 (mała sala gimnastyczna SP 51)
  • piłka nożna – 05, 12, 19 marca 2018 w godzinach 18.30 – 20.00 (duża sala gimnastyczna SP 51)

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem rekrutacji oraz dostarczenie do sekretariatu szkoły następujących dokumentów do dnia 16 marca:

• wniosku o przyjęcie do oddziału sportowego - (wniosek dostępny w sekretariacie lub na stornie internetowej szkoły w zakładce dokumenty),
  • zaświadczenia lekarskiego o zdolności do uprawiania danej dyscypliny sportu.

Wszelkie szczegóły dostępne na stronie internetowej szkoły w zakładce rekrutacja.